РУЙХАТИ ПАРВАНДАҲОИ ДАР ДАВОМИ ҲАФТА АЗ 10.06.2019 СОЛ ТО 14.06.2019 СОЛ ТАЪИН КАРДАШУДА

Ному насаби даъвогар, судшаванда, ҳуқуқвайронкунанда Ному насаби ҷавобгар, ҳамҷавобгар Моҳияти даъво, моддаи КҶ, КҲМ Ҷумҳурии Тоҷикистон Санаи барассӣ
Худойназаров Махкам, Азамов Санчар ва Якубов Бахтовар   Бо моддаи 289 қисми 2-и  КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019 Соати 10 00
Розиқов Айнидин Тоҷидинович ҶДММ «Муҳаммад-2009» Оиди руёнидани зарари маънавӣ 10.06.2019 Соати 14 00
КВД “Сохтмони манзили дастрас” Исхакова Муясара Пулатовна Оиди бекор кардани шартномаи сахмгузорӣ 11.06.2019 Соати 09 00
Назаров Ш.А. ва Абдуллаев С.А.   Бо моддаи 244 ва 248 КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 11.06.2019 Соати 10 00
Судуров Акбар Норасович Мирзошарипов Акбар Партовович Оиди руёнидани маблағи қарз 12.07.2019 Соати 10 00
Ҳайдаров Равшанҷон Абдурабиевич   Бо моддаҳои 247 қисми 4 банди “б” ва 286 қисми 3 бандҳои “б,в”-и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 13.05.2019 Соати 10 00
Бозичаев Ҷоҳонгир Иқболович Некқадамова Гавҳар Фаруховна Оиди бекор кардани ақди никоҳ 13.06.2019 Соати 14 00
Холиқов Алиҷон Мадмуродович Салиева Гулчеҳра Мақсудҷоновна Оиди тағйир додани андозаи алимент 14.06.2019 Соати 10 00

Судя Ҳамдамзода А.В.

Иматов Муҳидин Муҳаммадҷонович Ғафурова Майлиса Азизбековна Оиди бекор кардани ақди никоҳ 10.06.2019

Соати 09 00

Шодавлатов Шодавлат Ғуломиддинович Розиқов Шамсулло Холиқович, Каримов Обидхон Назарович, Ҷумъаева Ранохон Ғуломҷоновна ва Идораи нотариалии давлатии н.Синои шаҳри Душанбе Дар бораи бекор кардани шартномаи хариду фурӯши манзили истиқоматӣ ва кӯчонидан аз манзили истиқоматӣ 10.06.2019

Соати 10 00

Назархудоева Маҳина Бокиршоевна Назархудоев Шамшод Бандишоевич Дар бораи бекор кардани ақди никоҳ 10.06.2019

Соати 14 00

Нуридинов Акбар Айнидинович Муҳаббатова Ҳуринисо Раҷабалиевна Дар бораи бекор кардани ақди никоҳ 11.06.2019

Соати 09 00

Ашурова Замира Тоҷиддиновна Саидова Холбиби Тилоевна, шахси сеюм шӯъбаи шиносномадиҳи ва бақайдгирии ШВКД-1 дар ноҳияи Синои шаҳри Душанбе Дар бораи эътироф намудани аъзои оилаи молик, маскун намудан ба манзили истиқомати ва ба қайд гузоштан 11.06.2019

Соати 14 00

Саидов Амирқул Ҳамроевич Ақилова Санавбар Музафаровна Дар бораи бекор кардани ақди никоҳ 12.06.2019

Соати 10 00

ФилиалиҶСК “Агроинвестбонк” дар ноҳияи Фирдавсии шаҳри Душанбе Бобоева Дильноза Мухтаровна ва Мирзоева Мукарам Дар бораи рӯёнидани мабалғи қарз ва фоизҳои ҳисобшуда аз ҳисоби фурӯши амволи ба гарав гузошташуда ва аз ҳисоби ҷавогар 12.06.2019

Соати 14 00

Содиқова Умеда Мирзоумаровна Шабониев Умед Оиди тағйир додани андозаи алимент 13.06.2019

Соати 09 00

Шаҳнозаи Раҳмонали  Эшматова Марҳабо, Боймуродов Шаҳбоз Боймуродович ва шахси сеюм Шӯъбаи шиносномадиҳии ШВКД-2 дар ноҳияи Синои шаҳри Душанбе Оиди эътироф намудани аъзои оилаи молик маскун  намудан ба манзили истиқомати ва бақайди манзил гузоштан 13.05.2019

Соати 14 00

Судя Абдураҳимзода Л.А.

Кузъмина Татьяна Халисумовна Кузьминов Александр  Иванович Оиди бекор кардани ақди никоҳ 10.06.2019

Соати 10 00

Идиев Мирали Нуралиевич   Бо моддаи 510-и КҲМ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019

Соати 14 00 

Ашуров Шарифбек Холович Муассисаи давлатии Маркази Миллии тиббии Ҷумҳурии Тоҷикистон “Шифобахш” Дар бораи руёнидани зарари моддӣ ва маънавӣ 11.06.2019

Соати 10 00

Азизов Аҳлиддин Шарипович Абдуллоева Меҳрбону Усмонжоновна Дар бораи тағйир додани андозаи алимент 11.06.2019

Соати 14 00

Алимардонов Муродбек Саидмуродович   Бо моддаҳои 237 қисми 2, банди “а” ва 237 қисми 3 банди “а”-и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 12.06.2019

Соати 10 00

Судя Исозода Б.Ч.

Қурбонова М. Қурбонов У. Оиди бекор кардани ақди никоҳ 10.06.2019

Соати 10 00

Ҳабибуллоев З. Фарзонаи М. Оиди бекор кардани ақди никоҳ 10.06.2019

Соати 13 30

Расулова Муҳаббат Одиловна   Бо моддаҳои 340 қисми 2 бандҳои “а,б,в” ва 246 қисми 2 бандҳои “а,б” КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019

Соати 14 00

Раҳматшозода Н. САҲШ-и н.Сино Оиди кам кардани синни никоҳӣ 11.06.2019

Соати 09 00

Шарипова Дилбар Элназаровна   Бо моддаи 247 қисми 4 банди “б” КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 11.06.2019

Соати 10 00

Янбаев А. Пешниҳоди ШКИ Оиди иваз намудани ҷазо ва кофтуков эълон намудан 12.06.2019

Соати 11 00

 

Бегназарова Н.  Бегназаров Б. Оиди бекор кардани ақди никоҳ 12.06.2019

Соати 14 00

Одинаев Сафарали Азизова Санавбар Оиди руёнидани маблағи қарз 12.06.2019

Соати 15 00

Муовини Раиси суд Искандарзода Р.С.

Артиков Фарух дар намояндагии Сангов О.Ч Латипова Зуҳро Ҷаъфаровна Оиди талаб кардани автомашина 10.06.2019

Соати 08 30

Самадов Д.С., ва Исломов С.К.   Бо моддаҳои 245 қисми 4 банди «б», 247 қисми 4 банди «б», 253 қисми 3, 340 қисми 2 бандҳои «а,б,в», 32 қисми 3-247 қисми 4 банди «б» ва 295 қисми 2-и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019

Соати 10 00

Давлатова Зулхиҷамол Михточевна   Бо моддаи 90 КҲМ Ҷумҳурии Тоҷикистон 11.06.2019

Соати 10 00

Шафиев Шариф Бобоевич   Бо моддаи 90 КҲМ Ҷумҳурии Тоҷикистон 11.06.2019

Соати 11 00

Самадова Тавакал Норовна БДА «Амонатбонк» ва Тоҳиров Т.С. Оиди бекор кардани шартномаи гарав 12.06.2019

Соати 10 00

Амонова Фарангис Худойқулова   Бо моддаи 239 қисми 1 КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 12.06.2019

Соати 10 00

Носирова Гулнора Назаровна   Бо моддаи 90 КҲМ Ҷумҳурии Тоҷикистон 12.06.2019

Соати 11 00

ҶДММ «Закия Сохтумон» Тоҷиддинов Алиакбар Назарович Оиди беэътибор донистани шаротномаи саҳмгузори дар сохтмони бинои истиқомати 13.06.2019

Соати 10 00

Судя Амирзода Т.М.

Нозимов Умед Бегмуродович Саидова Фируза Хоҷаакбаровна Дар бораи бекор кардани ақди никоҳ 10.06.2019

Соати 09 00

Ғуломов Ҳасан ва

Қодиров Исфандиёр

  Бо моддаҳои 200 қисми 3 ва 200 қисми 1-и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019

Соати 10 00

Давлатов Меҳрубон Хуршедович Амиршоева Раҷабмо Шералиевна Дар бораи бекор кардани ақди никоҳ 11.06.2019

Соати 09 00

Амонатова малоҳат Тоҳировна Юнусов Абдунаим Салимович ва Сулаймонов Маҳмадраҳим Оиди аъзои оилаи молик эътироф намудан ва маскун намудан ба ҳавлии истиқоматӣ 11.06.2019

Соати 13 00

Ёрова Ибодат Меликмуродовна Воҳидова Маҳина Абдусаломовна Дар бораи рӯёнидани маблағи қарз 12.06.2019

Соати 09 00

Азизова Соҳира Бадридиновна Азизов Дамир Маҳмаджонович Оиди рӯёнидани алимент ба тариқи устувор 13.06.2019

Соати 09 30

Шарипова Фарангис Темурхоновна   Бо моддаи 244 қисми 2 банди «в» – и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 13.06.2019

Соати 10 00

Судя Абдураҳимзода Д.С.

Заим Ҳафизуллоҳ   Бо моддаи 247 қисми 3 банди а-и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019

Соати 10 00

Алиев Умедҷон Шамсиддинович ва Абдуҳалимов Муҳаммад Абдухалилович   Бо моддаи 141 қисми 1-и КҶ Ҷумҳурии Тоҷикистон 10.06.2019

Соати 13 00

Кислова Анна Кислов Егор Оиди рӯёнидани алимет ба тариқи устувор 10.06.2019

Соати 1100

Равшаналихонова Милнигор   Бо моддаи 90 КҲМ Ҷумҳурии Тоҷикистон 11.06.2019

Соати 10 00

Давлатова Замира Хушов Амриддин Оиди рӯёнидани алимет ба тариқи устувор 13.06.2019

Соати 10 00

Судя Сафарзода Д.А.